Pzt - Cum - 9:00 - 18:00,Cmt - 10:00 - 14:00

Our Team

Welcome to the Best Law & Attorney Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliqui.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident.

Client's Reviews

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore

“Avukat beye çok teşekkür ederiz ilgi ve alakası dan ve bize yardımcı olmasından dolayı yaptığı işin hakkını veren nadir kişilerden biri.”

Ahmet Deniz

“Kendisi son derece profesyonel çalışan, konulara çok akıllı ve zekice bir bakış açısıyla yaklaşan, çok dürüst ve güvenilir bir avukattır. Bir gün müvekkil-avukat ilişkimiz sona erse de her zaman dostum olarak kesinlikle tavsiye ederim.”

Alp Uğur

“Yusuf Beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Mesleki bilgisiyle bize göstermiş olduğu doğru yolda yardımları içinde ayrıca teşekkür etmek isterim.”

Ayşe Servetbaş

Meet Our Attorneys

The role of the lawyer varies greatly across legal jurisdictions, and so it can be treated here in only the most general terms.

Av. Mehmet Yusuf Dağ

Hukuk büromuz 2014 yılında Av. Mehmet Yusuf Dağ tarafından kurulmuştur.

Sitede bulunan bilgi, belge ve öğeler Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Meslek İlkeleri’ne ve Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir. Bu Sitede yayımlanan bilgiler reklam amacına yönelik değildir, hiç bir durumda okuyucular için hukuki tavsiye niteliği taşımamaktadır.

E-Mail Bülten

Kişisel verilerimin bu form aracılığıyla toplanmasına ve işlenmesine izin veriyorum.

En son güncelleme ve tekliflerden haberdar olun.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Dijital Space

tr Turkish
X