Kurucu
Brief info

Hukuk büromuz 2014 yılında Av. Mehmet Yusuf Dağ tarafından kurulmuştur.

Av. Mehmet Yusuf Dağ 2006-2011 yılları arasında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki lisans eğitimini tamamlamış, 2013-2018 yılları arasında da Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki mastırını “Kişiler Hukuku Yönünden Ötanazi” başlıklı tezi ile başarıyla bitirmiş ve doktora aşamasındadır. Hali hazırda kurucu avukatımız Sağlık Hukuku alanında bilimsel çalışmalarının yanı sıra yine Sağlık hukuku alanında çeşitli organizasyon ve kuruluşlara katkı sağlamaktadır. Büromuz İstanbul ve Aydın merkezli olmak üzere iki ofis üzerinden faaliyetlerini gerçekleştirmekte olup, aynı zamanda Şanlıurfa ve Ankara’da irtibat ofisleri bulunmaktadır.

Büromuz İstanbul ve Aydın merkezli olmak üzere iki ofis üzerinden faaliyetlerini gerçekleştirmekte olup, aynı zamanda Şanlıurfa ve Ankara’da irtibat ofisleri bulunmaktadır.

Büromuz uzman avukat kadrosuyla Sağlık hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar hukuku, Aile, Boşanma ve Miras Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Yabancılar Hukuku, Ceza Hukuku ve Kat Mülkiyeti ve Kooperatif Hukuku alanında faaliyetini sürdürmekte olup, çalışma alanlarımız aşağıdaki konularda yoğunlaşmıştır.

Sitede bulunan bilgi, belge ve öğeler Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Meslek İlkeleri’ne ve Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir. Bu Sitede yayımlanan bilgiler reklam amacına yönelik değildir, hiç bir durumda okuyucular için hukuki tavsiye niteliği taşımamaktadır.

E-Mail Bülten

Kişisel verilerimin bu form aracılığıyla toplanmasına ve işlenmesine izin veriyorum.

En son güncelleme ve tekliflerden haberdar olun.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Dijital Space

tr Turkish
X